За първи път правя парфе, въпреки, че мъжа ми много обича и все ми мърмори, че не му правя. Винаги съм си мислила, че е много трудно, и много капризно за приготвяне, но не е така. Приготвих, го много набързо, а също толкова бързо го изядохме. Ако искате и вие да го опитате ето продуктите:
Продукти:
15 бр. бишкоти
1 п. капучино
За парфето:
300 гр. ягоди
2 големи кофички заквасена сметана
200 мл. течна сметана
150 гр. захар
1 п. желатин
Приготвяне:
Пасирайте ягодите в блендер или с пасатор и ги прецедете през цедка, за да не останат семки. Течната сметана разбийте много добре и прибавете към нея сока от ягодите, захарта и квасената сметана. Разбъркайте хубаво. Пригответе желатина, като го накиснете в 2-3 с. л. студена вода и го оставете да набъбне, след което го разтворете на водна баня и го изсипете към ягодовата смес. Бишкотите, потапяте в сместа от приготвеното капучино и нареждате на дъното на форма за торта. След като е покрито дъното, изсипете ягодовата смес и украсете по ваш избор. Аз сложих малко ягоди и филирани бадеми. Оставете в хладилника поне за 2 часа.
Да вие сладко!